basen pływaniepływanie niemowlątpływanie niemowląt

Nauka pływania dla dorosłych

Nauka pływania dla dorosłych prowadzona jest we Wrocławiu przez Szkołę Nemo Swim. Nauka pływania w szczególności polecana jest dla dorosłych, którzy nie zdążyli się jeszcze nauczyć pływać. Pływanie polecane jest dla wszystkich bez względu na wiek. Wielu dorosłych zajęcia na basenie skończyło w szkole podstawowej. Nikogo nie trzeba przekonywać co daje pływanie, jaki ma wpływ na zdrowie i kondycję fizyczną. Nie wiesz jak nauczyć się pływać? Wybierz wolne terminy i baseny we Wrocławiu. Zanim to zrobisz obejrzyj nasz film i zdjęcia w zakładce galeria. Nauka pływania dla dorosłych we Wrocławiu w szkole pływania Nemo Swim nie kosztuje dużo, sprawdź nasz cennik

 

                                                                                            

Pływanie dla dorosłych - doskonalenie nauki. Jeśli ktoś nauczył się pływać na plecach i brzuchu, może kontynuować w Szkole Nemo Swim doskonalenie nauki pływania. Nauka dorosłych ukierunkowana jest na doskonaleniu stylów pływackich. Ty też mozesz nauczyć się tak pływać. Zobacz na filmach style pływackie (dowolny, klasyczny, grzbietowy, motylkowy) sprawdź je na filmach.

 

                                       

 

Indywidualna nauka pływania dorosłych skierowana jest nie tylko dla osób, które swoją przygodę z pływaniem dopiero zaczynają ale również dla tych, którzy chcą w szybszy sposób tę sztukę opanować. Nauka dorosłych odbywa się pod nadzorem trenera lub instruktora, który przez odpowiednio dobrane metody nauczania pomoże w prosty i łatwy sposób opanować umiejętność przebywania w wodzie. W trakcie tych zajęć prowadzona też jest nauka nurkowania dla dorosłych. Jeśli chcesz szybko i dobrze nauczyć się pływać to indywidualna nauka pływania dla dorosłych jest właściwym wyborem. Zajrzyj na basen Teatralna  Wrocław, gdyż tam odbywa się indywidualna nauka związana z pływaniem dorosłych.

 

Zajrzyj też na basen w 5 gwiazdkowym  Hotelu Grape Parkowa 8 Wrocław tam odbywa się pływanie niemowląt. Jeśli natomiast interesuje Cię nauka pływania dla dzieci to zapisz je na basen ul. Racławicka lub Bobrza.

 

Uczymy pływać dorosłych na:

Basen SPA ul. Teatralna       (60 minut)

Basen SP nr 3 ul. Bobrza      (45 minut)

 Basen Hotel GEM ul. Mianowskiego     (50 minut)

 

Co należy zabrać na basen: 

strój kąpielowy, klapki, czepek, ręcznik, okularki (nieobowiązkowe)

Szkoła Pływania Nemo Swim Wrocław

Szkoła Pływania Nemo Swim Wrocław 

Nauka pływania Wrocław

przekładanka na 1 na brzuchu 

Nauka pływania dla dorosłych

przekładanka na 1 na plecach 

Indywidualna nauka pływania

praca nóg do kraula na plecach 

 

Zobacz wszystkie filmy