basen pływaniepływanie niemowlątpływanie niemowląt

Nauka pływania dla niemowląt

Nauka pływania dla niemowląt oraz małych dzieci prowadzona jest we Wrocławiu. Pływanie niemowląt to zajęcia, które trwają 30 minut i odbywają się w wodzie wspólnie z rodzicem. Zobacz jak radzą sobie niemowlaki na basenie w czasie naszych zajęć (galeria), (film). Szkoła Nemo Swim nauka pływania dla niemowląt prowadzi na basenie Pulsantis ul. Ostrowskiego. Basen ten przystosowany jest do nauki pływania dla niemowląt i małych dzieci. Pierwsze chwile dla niemowląt, spędzane na basenie, to nauka oswajania ich z wodą wykorzystując do tego kolorowe piłeczki, które są chwytane i rzuczane przez nie do wody.  Nauka pływania dla niemowląt odbywa się w miłej atmosferze i doskonałych warunkach z wykorzystaniem najnowszego sprzętu dydaktycznego posiadającego atest PZH (maty, makarony, deski, zabawki).

 

                                                   

 

Pływanie dla niemowląt jest aktywną formą spędzania wolnego czasu dzieci jak i rodziców. Nauka pływania dla niemowląt to inwestycja rodziców w prawidłowy rozwój dzieci, zwiększa odporność na infekcje, dostarcza dodatkowych bodźców ruchowych oraz jest to doskonała zabawa i nauka dla dorosłych w wodzie. Szkoła Nemo Swim należy do Polskiego Stowarzyszenia Plywania Niemowląt. Sprawdź wolne terminy zajęć. Nie trać czasu przyjdź do nas nauczyć pływać swoje dzieci lub niemowlę.

 

Jeśli wybierasz się pierwszy raz na basen zabierz ze sobą:

Niemowlę - specjalną pieluszkę, ręcznik, szlafroczek .

Rodzic  - klapki, strój kąpielowy, ręcznik.

 

Uczymy pływać na:

Wrocław basen Hotel Grape ul. Parkowa 8

Wrocław basen Pulsantis ul. Ostrowskiego

 

Sprawdź nasz cennik i zobacz też jak wygląda: nauka pływania dla dorosłych na basenie SPA ul. Teatralna oraz nauka pływania dla dzieci basen Hotel Grapa i Racławicka. Zapisy na pływanie niemowląt oraz dzieci prowadzimy online i telefonicznie. Przeczytaj nasz regulamin i pobierz umowę. Jeśli masz jeszcze wątpliwości i pytania to kontakt z nami wyjaśni Ci wszystko.

 

 

 

 

Szkoła Pływania Nemo Swim Wrocław

Szkoła Pływania Nemo Swim Wrocław 

Nauka pływania Wrocław

przekładanka na 1 na brzuchu 

Nauka pływania dla dorosłych

przekładanka na 1 na plecach 

Indywidualna nauka pływania

praca nóg do kraula na plecach 

 

Zobacz wszystkie filmy